391810грн


Переваги та основні характеристики камери FLIR E95


Портативна камераFLIR E95 оснащена сенсорним 4-х дюймовим екраном. Незаперечною перевагою тепловізійного пристрою є лазерний покажчик, режим автофокусу і сучасна технологія FLIR MSX. Відтепер вимірювати температурний режим буде ще простіше і чіткіше. За рахунок відповідного датчика температура може бути виміряна до 1500 градусів. З її допомогою ефективне розширення пристрою буде збільшено в чотири рази.


З огляду на всі перераховані вище характеристики, користувачі матимуть можливість достовірно фіксувати будівельні неполадки і гарячі ділянки завчасно. Це призведе до того, що можна буде в подальшому уникнути ремонту і пристойних грошових витрат.


До плюсів цієї моделі приладу можна віднести п'яти мегапіксельну камеру. Завдяки їй зроблені теплові знімки стануть ще більш точними. Розмір дисплея збільшився, яскравість екрану стала значно потужнішою.


Якщо говорити про зовнішній дизайнерському оформленні, то ця модель має водонепроникний міцний корпус. Екран є зносостійким до подряпин, відколів і пошкоджень. За це відповідає захисне скло, яке жодним чином не впливає на загальну чіткість знімка. Спрощений інтерфейс дозволяє користуватися камерою ще оперативніше.


А наявність бездротового зв'язку Wi-Fi, функції Bluetooth забезпечує максимально комфортну і швидку передачу необхідних зроблені знімки для створення звітів і для перегляду іншими співробітниками.Інноваційна інфрачервона модель камери FLIR E95 - WIFI і великий дозвіл


Це вдосконалене пристрій забезпечений бездротовим зв'язком WI-FI і безліччю об'єктивів, які ви зможете змінювати при потребі в будь-який зручний час без будь-яких складнощів. Лінзи - спільна риса камер серії Е. Ви завжди можете придбати додаткові об'єктиви в нашому спеціалізованому інтернет-магазині. Кути огляду у даній апаратури можуть бути наступними:


·         42 ° x 32 °


·         24 ° x 18 °


·         14 ° x 10 °


Калібрувати вдосконалені лінзи не потрібно, оскільки калібрування відбувається автоматичним чином.


Технічні характеристики


роздільна здатність матриці

464x348 (161,472 pixels)

діапазони температур

-20 ... 120 ° C

0 ... 650 ° C

300 ... 1500 ° C

покадровая зйомка

від 10 секунд до 24 годин

Точкове

3 в режимі реального часу

Тип детектора, рівень шуму

неохолоджуваний мікроболометр, 17 мкм

Термочутливість / NETD

<0,03 ° C при 30 ° C

спектральний діапазон

7,5 ... 14,0 мкм

Частота оновлення даних

30 Гц

Оптичні і цифрові параметри

Поле зору (FOV)

42 ° x 32 ° (10 mm lens)

24 ° x 18 ° (18 mm lens)

14 ° x 10 ° (29 mm lens)

Мінімальна фокусна відстань,
F-Number

0,5 m (18 mm lens), f / 1.3

ідентифікація об'єктива

автоматична

Фокус

безперервний, ручний, одноразовий - постріл лазерним далекоміром (LDM)

цифрове збільшення

1-4x безперервний